Marka PIVOT w Reanimacji !

 

 

Pivot Cycles To amerykańska firma z Tempe, w stanie Arizona, która zajmuje się produkcją wysokiej klasy rowerów górskich. Od samego początku firmie Pivot przyświeca jeden cel – tworzenie rowerów o najwyższej jakości, bez kompromisów. Rowerów, które pomagają rowerzyście w przekraczaniu własnych granic i pozwalają na definiują jazdę na nowo. Pivot Cycles to firma nieustannie dążąca do udoskonalania swoich produktów i korzystająca ze wszystkich najnowszych technologii w świecie rowerów.

Firma Pivot Cycles w zasadzie od początku istnienia jest obecna na pucharach świata DH i XCO, czy zawodach Enduro najwyższej rangi, ale co najważniejsze – rowery Pivot zdobyły uznanie wśród najlepszych zawodników na świecie.

Pivot od zawsze budował jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie rowerów górskich na świecie. Tam, gdzie inni napotykają ograniczenia technologiczne, Pivot je pokonuje.

O technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych przez firmę Pivot Cycles moglibyśmy pisać bardzo długo. Niezawodny system zawieszenia DW-Link, pełna kompatybilność z systemem Fox Live Valve, czy doskonałej jakości carbonowe ramy z dożywotnią gwarancją. Liczy się jednak coś jeszcze – unikalność i dbałość o szczegóły. Wybierając rowery Pivot, masz pewność otrzymania produktu najwyższej klasy.

 

 

Podziel się:

Kontakt